Anasayfa » ATYARIŞ PROGRAMI » ADANA At Yarışları programı
ADANA At Yarışları programı

ADANA At Yarışları programı

ADANA At Yarışları programı

TARİH:28.03.2017

Adana Yeşiloba Hipodromu

Çim Pist: YUMUŞAK(3)

Kum Pist: NORMAL

1.Koşu   Saat: 19:00 Handikap  16 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 38.500 TL 1500 Kum
 
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
22   39 110    1.ÇELEBİ MAHMUT G  7yae  60 +4 A.E.TÜLEK Ap. 6 6448634742 34742   25,8 R
12   97 194    2.RED ANGEL GK  4yae  54,5 +2 B.KILINÇ Ap. 11 TS 2384121832 21832   25,0 R
14   4 93    3.NATIONAL G  5yde  55 -5,5 M.P.DEMİR Ap. 9 8448671746 71746   25,6 R
28   49 126    4.BAHATHER  D 6yde  57,5 +2,5 Ö.YILDIRIM 5 1063320534 20534   24,5 R
18   5 118    5.WAVE RUNNER  D 5yde  55 -2 A.KURŞUN 2 4274400004 00004   25,3 R
24   1 110    6.COMFORT ZONE G D 4yde  53,5 -1,5 E.SİNCAN 4 0362305075 05075   25,8 R
30   3 97    7.GOLD CHANCE  K  5yae  54,5 +4 V.DEMİR 3 0603189459 89459   26,7 R
24   76 164    8.PADRINO GKD 4yae  50 -7 MÜS.ÇELİK 1 —0086112 86112   25,4 R
22   11 137    9.COCHABAMBA  D 4yae  50 -8 H.KILIÇARSLAN 8 5122362643 62643   25,6 R
4   0 84    10.KARTACALI GK  7yae  50   A.KAÇMAZ Ap. 7 0653656946 56946   27,0 HÇ
14   5 108    11.FALL THE SUN GKD 4yae  50 -2 M.KESKİN 10 TS 8902555454 55454   26,0 R
 Altılı ganyan bu koşudan başlar

 

2.Koşu   Saat: 19:30 Handikap  16 3 YAŞLI İNGİLİZLER 38.500 TL 1900 Kum
 
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
8   17 120    1.CİHAN PEHLİVANI G D 3yde  56 -2 B.KILINÇ Ap. 2 3214512478 -3247   25,5 R
22   64 163    2.LADY TULPAR GK  3yad  56 +2 Ö.YILDIRIM 1 1123252363 52363   24,8 R
24   43 157    3.NAVAHO G  3yde  55,5 -2,5 AHMET ÇELİK 4 —7123539 12353   24,5 R
10   92 216    4.MORTODELA GKD 3yde  52 -6 MÜS.ÇELİK 3 3833221231 21231   25,5 ÇR
16   55 210    5.DEUCALION  K  3yde  50 -6,5 M.BAYIR 6 TS ——2412 -2412   25,6 R
18   19 159    6.SCARLET FALCON G  3yde  50 -8 M.KESKİN 5 9656264931 64931   25,6 R
 Beşli ganyan, Siralı ikili, Çifte

 

3.Koşu   Saat: 20:00 Kisa Vadeli  7 /DHÖW 4 ve YUKARI ARAPLAR 51.000 TL 1300 Kum
 
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   72 239    1.ATASOY G  6yae  60,5 -0,5 AHMET ÇELİK 3 6622112572 12572   27,0 Ç
   106 273    2.KIRIM BEYİ G  5yke  57,5 +1,5 Ö.YILDIRIM 2 1131574111 74111   29,2 ÇR
   14 124    3.KATI SEMİH G  6yke  55,5 -3,5 A.KURŞUN 1 1565152546 15246   27,0 R
   60 151    4.ŞAFAK VAKTİ  D 6yae  55,5 +0,5 MÜS.ÇELİK 5 TS 7863433742 33742   27,0 HÇ
   38 155    5.TURABİ G  9yae  55,5 +0,5 U.TEMUR 4 2355224343 24343   28,6 R
 Dörtlü ganyan, Siralı ikili, Çifte

 

4.Koşu   Saat: 20:30 Kisa Vadeli  9 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 72.500 TL MERSİN BŞ. BLD. BŞK. 1300 Kum
 
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
10   81 298    1.DUQUAN   5yde  61 -1 A.KURŞUN 5 TS 1421021122 21122   25,0 ÇR
12   39 153    2.DISTANT RISING   7yae  59 +4 H.İ.AKKAYA 1 3145802314 02314   25,4 R
24   110 330    3.MISTER STRONG  D 5yde  59 -3 AHMET ÇELİK 3 TS 1195043111 43111   25,6 ÇR
12   6 203    4.KING CROWN   4yde  58 -0,5 O.YILDIZ Ap. 4 TS 3371345555 45555   24,0 R
14   54 253    5.ÜNLÜOĞLU   4yde  58   Ö.YILDIRIM 2 2142211523 11523   27,0 ÇR
 Üçlü ganyan, Siralı ikili, Çifte

 

5.Koşu   Saat: 21:00 Handikap  15 /D 5 ve YUKARI ARAPLAR 29.000 TL 2100 Kum
 
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   70 145  1.FÜLANE GKD 5ykd  58 +2 O.YILMAZ Ap. 3 2124222461 22461   28,3 HÇ
   53 122  2.GÜLRUH HATUN GK  5ykd  55,5 -2 M.MENDİRME Ap. 4 1241507215 07215   28,7 HÇ
   74 111    3.KALENDER KIZ G  6ykd  53,5 -3 B.KILINÇ Ap. 2 0201944583 44583   29,2 ÇR
   30 131    4.GÖRÜNTÜ G  7yad  55 -0,5 A.KURŞUN 1 7434236463 36463   28,4 R
   60 156    5.BECENE GÜLÜ GK  5ydd  53,5 +3,5 MÜS.ÇELİK 5 2095430120 30120   29,3 R
   3 83    6.MİANUR  D 6ykd  50 -8,5 E.SİNCAN 6 TS 2461305008 05008   28,5 HÇ
1-2 Eküridir. Siralı ikili, Çifte

 

6.Koşu   Saat: 21:30 Şartli  4 /X 4 YAŞLI ARAPLAR 29.000 TL 1300 Kum
 
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   33 93    1.ARTUNYILDIZI GKD 4ykd  54   MAHSUN TURAN Ap. 17 9078376904 67904   27,5 HÇ
   77 110    2.BURCUTAY G  4yad  58 +4 U.TEMUR 5 7183603036 03036   28,2 R
   4 112    3.DAYE HATUN G  4yad  53 +3 M.A.SOLMAZ Ap. 11 2108459008 59008   31,0 Ç
   16 99    4.ELMASOR  K  4ydd  58 +2,5 M.TURAN 7 3672778957 78957   27,0 HÇ
   0 84    5.FATMA GELİN G  4ykd  58 +3,5 H.PARILDAR 1 1390508089 58089   28,0 HÇ
   34 98    6.GÖRKEMLİ GK  4yad  58 +2 A.KURŞUN 16 6000004506 04506   28,7 R
   6 110    7.GÜLSUHANIM   4ykd  53 +3 M.K.KUMBASAR Ap. 10 4341547028 47028   29,0 R
   4 94    8.KAMANİÇE G D 4ydd  53 +1,5 M.MENDİRME Ap. 8 3502342617 —-6   31,0 Ç
   55 143    9.NADİDE SULTAN G D 4yad  55 +1 A.KAÇMAZ Ap. 13 3203832421 53421   29,3 HÇ
   2 100    10.SEVİLAY GK  4ykd  58 +3 V.KIZMAZ 14 5100301000 01000   28,0 HÇ
   1 102    11.TEKFORD FEYZA  D 4ykd  58 +7 S.ERKUŞ 9 3220210808 10808   28,8 HÇ
   0 90    12.MAYISKIZI GKD 4yad  51 +1 H.ÇANAKÇI Ap. 2 2396089705 89705   30,0 Ç
   2 97    13.RONAYCAN   4yad  56 +3 H.İ.AKKAYA 12 6321099000 19900   28,4 R
   36 132    14.VAKURKIZ   4ydd  53 +2,5 B.KILINÇ Ap. 4 ——1460 —–   27,5 Ç
   4 99    15.FRENKBAĞI GK  4ykd  57 +4 R.DOĞAN 18 TS 8152517480 17480   27,5 Ç
   0 82    16.BİRSENKIZI GK  4yad  56 +1 E.SİNCAN 6 1530069090 30000   30,5 R
   16 114    17.KOŞAN PRENSES   4ydd  54 -2 KEMAL KURT 3 —-080831 80831   31,3 R
   0 81    18.TEKJIN G D 4ykd  54 +4 N.ŞEN 15 —-671998 —69   29,2 Ç
Günün Ganyanı İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Plase

Hakkında admin