elazığ altili tahminleri

ELAZIĞ AT YARIŞ TAHMİNLERİ

 1. AYAK: Beğenilen formunu düzenli idmanlarıyla koruyan DEDE ÖMER benim bankomdur.
 2. AY AK: Son yarışları başarılı olan KARABEY ile BORMOS önce­likle şans verdiğim isimlerdir. ARASIM, QUEEN OF TARSUS ile DYNAMITE HARMONY diğer şanslılardır.
 3. AYAK: Beğenilen formlarıyla BABAREŞİT ile ÜNLÜ BABA en şanslı isimlerdir. BAYRAMPAŞALI ile NAHHAT ihmal edilmemeli.
 4. AY AK: iyi durumunu düzenli idmanlarıyla koruyan ÇAKAR- MEHMET ilk şanslı taydır. Başarılı iki yarış koşan EZNAVUR ile SEVENBİLİR rakipleri olup COŞARHAN sürpriz isimdir.
 5. AYAK: Son yarışları etkili olan İSTANBUL HOUSE ilk şanslı isimdir. BOSFORATA ile DESTAN AGA rakipleri olacaktır.
 6. AYAK: Yarış hazırlıklarında iyi görünen CONİLEŞ ile ikinciliği et­kili olan KILIÇ TUTAN başta şans verdiğim isimlerdir. Son yarışı ölçü olmayan CANGOBAK ile üçüncülüğü etkili YALAZBEYİ rakipleri olup LIZGE sürpriz safkandır.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

 6
5

2

1

10-3

1

2

4

10

1

3

7

2

6

7

1

4

4      3

8-9

TAHMİNCİMİZ:KEREM

 1. AYAK: Eküri avantajıyla koşan AYGIRA, istikrarlı koşan ADAM ile DEDE ÖMER “başta şans verdiğim safkanlardır. AKTEMUR ile SULTANDAN diğer şanslı isimlerdir.
 2. AYAK: Günün zorlu geçmeye aday bu yarışında; KARABEY, QU- EEN OF TARSUS, ARASIM, BORMOS ile DYNAMITE HARMONY ayırt edilmeden kuponlara yazılmalıdırlar.
 1. AYAK: Yarış galobunda çok formda görünen UNLU BABA benim bankomdur.
 2. AYAK: Kazandığı yarışındaki etkili formunu koruyan ÇAKAR- MEHMET ilk şanslı taydır. COŞ ARKAN ile EZNAVUR yakın ra­kipleri olup SEVENBİLİR hata affetmez.
 3. AY AK: Son yarışında dikkat çeken İSTANBUL HOUSE ilk şanslı isimdir. METİNBABA ile BOSFORATA yakın rakipleri olup DES­TAN AGA ile WHITE ORCHID ihmal edilmemelidirler.
 4. AY AK: Sevdiği pist ve mesafede koşan CANGOBAK KI­LIÇ TUTAN ile LİZGE yakın rakipleri olup GONILEŞ sürpriz saf­kandır.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1

2

6

9-10

5

10

1

2-3

1

2

3

7

6

4

7

1-10

3         5 9

4

2