Gündüz Altili tahminleri

28/12/2018  cuma

KOCAELİ at yarış koşuların tahmin analizi Gündüz Altili tahminleri

1:AYAK:Değerli üyelerimiz buğümkü altılı tahminler imin dikatını çekmek istiyorum bana görecok karışık bir ayak olup burda para kazanmayan öncelikle F.YÜKSEL ile ROYAL CAPUCİNO ( 7 ) daha sonar QAVİY ( 9 ) DİĞER ŞANS VERDİĞİM İse H.ÇİZİK le RASİMBEY (3) diğerleri söle sıralamaktayım ( 2 ,,,,,, eklenebilir.

2:AYAK: Günün ikinci ayağında ise gözlemlediğim kadarı E.YAVUZ ile KİNG OF THE FİRE ( 5 ) Daha sonra M.ÇELİK İle ROCKABYE ( 7 ) kazanmaya çok yakın digger verceğim şanslı isimler şöyle sıralamak istiyorum. ( 4,8,1,,,,,, eklenebilir.

3:AYAK: En çok  zorlandığım altilinin bu ayağı olduğunu sizlere bir uyarı olarak söylemek isterim bana göre HEPSİ demeden bulunmayacaktır.

4:AYAK: Gelelim altilinin üçüncü ayağına bu ayak hem çok zor gözükmekte hemde çok basit diye düşündüm fakat sizlere bu ayakta vereceğim atlar şunlar olacaktır ( 7,6,5,2 ,,,, eklemek istediğinizi ekleyebilirsiniz.

5:AYAK: Günün en kolay basit ayağı şimdi dersinizki agf tek veriyor ben buna gülerim )) neden derseniz herzaman at cematinde böyledir.  Yinede benden vurgulaması sizlere BANKOM M.ÇELİK le RHYTHM CHOREOGRAP(4)

6:AYAK: Son ayakta ikinci BANKOM T.YILDIZ ile AHMİN(4) Çok rahat kazanmasını bekliyorum. Bol şanslar dileriz.

               ALTILI GANYAN TAHMINI          

1:AYAK 2:AYAK 3:AYAK 4:AYAK 5:AYAK 6:AYAK
7 5 HEPSİ 7 4 – BANKOM 4 -BANKO
9 7 6
3 4 5
2 8 2
1