istanbul altili tahminleri
TARİH:20.01.2018 cumartesi

1:AYAK: OĞLUM ALI başa geçerken LIAR, KARA HISAR ve ELLIANNA takip edeceklerdir. Son viraj dönülüp düzlüğe çıkılacaktır. Son 300’de LIAR liderliği alırken KARA HISAR, JOSHUA, İSHAKBABA ve ELLIANNA atak yapacaklardır. Bu safkanların mücadelesi kazananı belirleyecektir.
2:AYAK: SOYUGÜZEL başa geçerken SİGNORA, SELUŞKA, KARA ALTIN takip edeceklerdir. 1200-1000-800-600 startlan geçilip düzlüğe çilulacaktır, Son 400’de SOYUGÜZEL liderliğini korurken SELUŞKA, HİRA ve SARAYCARİYESI atak yapacaklardır. Bu safkanlann mücadelesi potoya kadar sürecektir.
3:AYAK: LÜFER liderliği alırkenMUTLUHAN, MARUF BEY, SALVO takip edeceklerdir. Son viraj dönülüp düzlüğe çıkılacaktır. Son 300’de MUTLUHAN liderliği alırken SALVO, MARUF BEY, UÇAN UÇAN atak yapacaklardır. Son 100’de rakiplerine hakim olan UÇAN UÇAN koşuyu kazanacala.
4:AYAK SAHIPBEY başa geçerken MAVIDALGA, DERIN SULTAN, ŞAHIN TEPESI takip edeceklerdir. Son viraj dönülüp düzlüğe çılulacaktır.Son 200’de SAHİPBEY’in yanından MAVIDALGA, orta kulvardan ABUŞ ve ŞAHİN TEPESI atak yapacaklardir, Bu safkanların mücadelesi potoya kadar sürecektir.
5:AYAK: YİĞİTER başa geçerken URASHAN, WIN FOR ME ve GREY CLOUD takip edeceklerdir, 1200-1000-800-600 startlan geçilip üzlüğe çıkılacaktır. Son 300’de WIN FOR ME liderliği alırken URASHAN, BLACKWASP ve SCIFO atak yapacaklardır. Bu safkanlarm mücadelesi kazanan’ belirleyecektir.
6:AYAK: Yarış karakterleri tam olarak belli olmayan safkanlar hakkında yorum yapmıyoruz.