Anasayfa » ATYARIŞ PROGRAMI » İSTANBUL At Yarış programı
İSTANBUL At Yarış programı

İSTANBUL At Yarış programı

İSTANBUL At Yarış programı

Tarih:25.03.2017

İstanbul Veliefendi Hipodromu

Çim Pist: YUMUŞAK(3)

Kum Pist: NORMAL

1.Koşu   Saat: 15:00 ŞARTLI  3 /X 3 YAŞLI İNGİLİZLER 23.000 TL   2000 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S
İ 52 75 1.CASANOVAG    3yde Cuvee Olivette*  58 +3,5 T.Yildiz Julie Alev Dilmaç  1 9138724878 24878  48 48 10 12  
İ 68 120 2.DEDE TAŞI KD  3yde Scream To Scream* One More No More*  58 +4 H.Çizik Mehmet Kaplan TS 5 —4853136 53136  46 46 17 18  
İ 93 183 3.IVANHOE (TUR)     3yae Three Valleys Terre De Sable  58 +1 Ö.Yildirim Duygu F.Oluk  2 ——-411 —11  55 55 126 20  
İ 34 57 4.TEMEL REİSGK   3yde Three Valleys Mount Cavell  55 -3 Gökhan Gökçe Necdet Narin TS 4 —6276056 -6056  37 37 28 13  
İ 43 80 5.TORUN RÜZGARG    3yde Kaneko* Valleria  55 +5 Deniz Yildiz Erdinç Saltabaş  3 —–60584 60584  32 32 14 15  
Yedili Ganyan başlar. Yedili Plase bu koşudan başlar, Siralı ikili, Çifte bu koşudan başlar  
                                       
2.Koşu   Saat: 15:30 MAİDEN  DİŞİ 3 YAŞLI İNGİLİZLER 27.000 TL   1400 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S
İ 6 59 1.ALTIN ÇİLEK KD  3yad Luxor* Sehar*  58   S.Boyraz Ercan Emre  3 ———6 —-6  0 0 14 19  
İ 0 48 2.ARVENG D  3ydd Cuvee Zonpa*  55 -3 Ö.Gönültaş Ap. Sebahattin Haciahmetoğlu  8 —–00708 00708  16 16 14 15  
İ 42 106 3.BARBAYANNIGK   3ydd Luxor* Polente*  58   M.Hamedi Selman Erdemirci  6 —–57235 57235  40 40 14 15  
İ 10 66 4.GRACIA (TUR)G D  3yad Three Valleys Mistress Purple  53 -5 Z.Karabulut Ap. Mustafa Ülkan Delikan TS 12 —5573669 53669  33 33 14 13  
İ 29 106 5.IMPASSABLE GIRLGK   3ydd Lion Heart Impassable*  58 +3 M.Kaya İpek Erden  5 –34064444 64444  37 37 20 17  
İ 8 45 6.LAGUNA SUNRISEGK   3ydd Powerscourt Summerstrand  58   T.Yildiz Behçet Mergin  9 ——–67 —67  0 0 14 18  
İ 70 127 7.LION MASTERGK   3yad Lion Heart Dancing Master  53   S.Çakar Ap. Erhan Alveroğlu  4 –93756232 56232  43 43 14 18  
İ 19 84 8.MIA LUNAG    3yad Victory Gallop Cloud Dancer  58 +2 Gökhan Gökçe Onur Aydin  10 ——–30 —30  0 0 49 18  
İ 6 102 9.SANSA (TUR)GKD  3yad Nash Bishop* Lissey*  58 +2 F.Yüksel Hayrullah Doğan TS 11 ——2606 -2606  36 36 56 16  
İ 11 48 10.TENNUR     3yad Three Valleys Royal Garden  54 -4 O.Yildiz Ap. M.Ersin Şeremetoğlu  2 ——–59 —59  0 0 14 18  
İ 6 55 11.YAĞMURUN FISILTISIG D  3ydd Scream To Scream* Velo Breeze*  58   H.Çizik Özgür Aydin  1 ——-959 —59  24 24 35 17  
İ 83 164 12.YİĞİTALP K   3ydd Bin Ajwaad Eleonor*  58   Ö.Yildirim Mehmet Yiğit Alp  7 —8233323 33323  43 43 14 17  
 Altılı ganyan bu koşudan başlar  
 
                                       
3.Koşu   Saat: 16:00 ŞARTLI  5 /X-1 4 ve YUKARI ARAPLAR 38.500 TL   1400 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S
İ 44 146 1.İLGİLGEG    6yae Altaha* Safigül  57 -1 M.P.Demir Ap. Mevlüt Taniyit TS 10 4135342324 42324  105 105 14 17  
İ 1 111 2.SAVAŞ ATIG    6yke Saruhanağa* Sabur Abla*  58 +2 O.Gökçe Ap. Savaş Kuru  7 7675166265 66265  86 86 11 15  
  11 120 3.BİÇERG D  7yae Kaizbert Bağgüzeli*  56 -0,5 Doğukan Sav Ap. Mehmet Çelik  4 7646263132 26332  101 101 134 18  
İ 23 133 4.ŞAHİN TEPESİG D  6yke Antepli* Necibehanim  60 +4 M.Kaya İlhan Güçlü  8 8442495745 95745  106 106 14 13  
İ 29 181 5.ELANİLİMG D  5yad Turbo* Ebrar*  58 +4 Gökhan Gökçe Taner Temelkuran  3 2410323139 72139  98 98 14 18  
İ 11 136 6.SHESHBESHG    4yke Özhaber* Bestenigar  58 +6 T.Yildiz A.Levent Dilmaç  2 7147343742 43742  55 55 7 16  
  2 105 7.AZELHANGK   6yae Kaizbert Tokkiz*  52 +0,5 B.Çiğla Ap. Mehmet Çelik  5 7732438280 65748  75 75 188 14  
İ 93 184 8.ABUŞG    7yae Dayibey* Ahunaz*  56   Ö.Yildirim Z.Ahsen Kurum  1 4814911571 91171  118 118 14 20  
İ 11 140 9.DEMİR REİSG D  7yde Demirkazik* Şahnur  56 -2 F.Yüksel Ümit Bekmezci  9 1931464573 16573  100 100 402 14  
İ 65 173 10.METECİKGK   6yke Haberbatur* Akçiçek*  56   S.Boyraz H.Tarik Erman  6 1321598093 98093  107 107 14 14  
(3-7) eküridir. Beşli ganyan bu koşudan başlar, İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte bu koşudan başlar, Plase  
 
   
                                         
4.Koşu   Saat: 16:30 HANDİKAP  16 /D 4 YAŞLI ARAPLAR 38.500 TL   1500 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S  
İ 86 193 1.KINALI KUZUG D  4ykd Caş* Dudu  56 +1 O.Gökçe Ap. Remzi Akbulut  8 7115824217 24217  85 85 21 19    
İ 74 166 2.BEYAZ KULE     4yad Ufukbir* Sabiha Kiz  58,5 +2,5 M.Kaya İlhan Güçlü  9 7007413152 13152  82 82 21 18    
İ 75 170 3.DURDENGKD  4yad Kaizbert Tetik Hanim  55,5 +1,5 T.Yildiz Mert Çelik  4 4223123121 23121  76 76 21 20    
İ 8 107 4.HİRAG    4ykd Zenginoğlu* Suzira*  54 -1 A.Alpagut Fuat Karatoprak  1 2344878707 78707  73 73 13 11    
İ 14 120 5.AKANHANGK   4yad Ayabakan* Kemercan  50 -0,5 F.Yüksel İbrahim Halil Şimşek  2 2147403200 40300  52 52 88 13    
İ 14 91 6.SİGNORAGK   4ykd Alpak* Çeşme Gülü*  50   D.Kaya Kadriye Kaya  7 5405163483 63483  51 51 21 15    
İ 8 123 7.ACI KAHVEG    4yad Tiki Tork Ku Fazila 29  50 -5 Selim İpek Yakup Balkan  5 1918730644 30644  49 49 21 13    
İ 8 93 8.CANIMÇİÇEKG    4ykd Turbo* Firuzan*  50 -6 S.Akbulat H.Semih Koçer  3 0551419308 19308  46 46 21 16    
İ 3 91 9.SEYRANIM K   4ydd Özduran* Birtanem*  50 -8 B.Averbak Adnan Şen  6 0997786591 86591  41 41 20 20    
 Dörtlü ganyan bu koşudan başlar, İkili, Siralı ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte bu koşudan başlar  
 
                                         
5.Koşu   Saat: 17:00 KISA VADELİ  8 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 62.500 TL ÜSKÜDAR 2000 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S
İ 84 223 1.KAFKASLI     8yde Green Gönen* Aloha 2*  61 +1 M.Kaya İlhan Güçlü  3 3226581122 81122  111 111 13 20  
İ 27 202 2.BIG BROWN (TUR)GK   5yae Unaccounted For Prize Moment  60 +5 Deniz Yildiz Mert Bayir TS 6 1121120031 21001  108 108 17 20  
İ 15 213 3.KRAL AMEDG    5yde Luxor* Amasis*  60 +2 H.Çizik Orhan Karaman  4 2532332133 32133  102 102 20 18  
İ 67 233 4.PAIX     5yde Oratorio Miss Lopez  60 +2 O.Yildiz Anna Çakmak  1 6634111222 11222  98 98 20 19  
İ 85 240 5.CURTARALO     4yde Kurtiniadis* Primadonna*  58 +2 Ö.Yildirim Kemal Kurt  2 3375311114 11114  106 106 20 19  
İ 12 156 6.ÇELEBİ CİHANG    4yde Azamour Oramas Ghost  58 +4,5 F.Yüksel V.İbrahim Araci TS 5 -111402536 –156  92 92 134 14  
GÜNÜN GANYANI Üçlü ganyan bu koşudan başlar, Siralı ikili, Çifte bu koşudan başlar  
 
                                       
6.Koşu   Saat: 17:30 MAİDEN  DİŞİ 3 YAŞLI İNGİLİZLER 27.000 TL   1400 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S
İ 6 50 1.ALL THE TIME K   3ydd Always A Classic Distant Time*  58   M.Baydan Necdet Narin  6 ——9000 -9000  14 14 14 16  
İ 3 64 2.DITMAS DRIVEGK   3ydd Victory Gallop Concorde Kiss*  58   T.Yildiz Murat Mergin  1 ——-470 –470  26 26 14 17  
İ 6 38 3.GREEN GULET K   3yad Green Gönen* Gaviotta*  58   M.Hamedi Seyfettin Uluçam TS 13 ——–70 —70  0 0 14 18  
İ 49 81 4.IRISH COUNTRYG    3ydd Country Reel İrlanda Rüzgari*  58   S.Boyraz Sabahattin Doğan  10 ——-268 —68  37 37 14 17  
İ 33 108 5.KARAMELEK (USA) K   3ydd Student Council* Frigidette  58   F.Yüksel Fedai Kahraman  9 ——–83 —83  0 0 14 18  
İ 15 100 6.LADY BEATRICEG D  3ydd Perfect Storm* Whippoorwill  54 +2 O.Yildiz Ap. Ali Tahir Varuş  4 ——-953 –953  33 33 24 17  
İ 0 59 7.LUSH LIFE K   3ydd Halicarnassus* Dans Pride  58   G.Yildiz Lale Atman  3 ———0 —-0  0 0 14 19  
İ 2 42 8.NARDUGAN K   3ydd Pressing* Lale Devri*  58   Selim İpek E.Murat Kesebir  11 ——–76 —76  0 0 14 18  
İ 85 126 9.PAN IDOL KD  3ydd Dai Jin İlitya*  54   O.Gökçe Ap. M.Yavuz Salihoğlu  8 -774723024 23024  40 40 14 16  
İ 17 69 10.RUZİGK   3ydd Kaneko* Miss Karaköse*  53 -1 M.P.Demir Ap. Ali Çavdarli  7 —–59375 -5375  35 35 14 15  
İ 0 47 11.SENI SEVIYORUM     3ydd Grand Ekinoks* Ekinoks West*  58 +5 A.Can İşleyen Mehmet Çelik;  2 ——9090 -9090  13 13 14 16  
İ 1 39 12.STONEBRIDGE     3ydd Country Reel Princess Özden*  58 +2 A.Aslan Semih Akcan  5 ———9 —-9  0 0 38 19  
İ 73 111 13.ZEYNEPSU KD  3ydd Kaneko* Ricca Donna*  58   Ö.Yildirim Semih Uygan TS 12 ——5652 -5652  40 40 14 16  
 İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Çifte bu koşudan başlar, Plase  
 
7.Koşu   Saat: 18:00 ŞARTLI  5 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 38.500 TL   1400 Kum
 
  Blt  Puan At İsmi   Baba Anne Kilo + – Jokey Sahip Klv Son 10 yarışı  5 Kum  H.Ç H.K Gun S20 S
İ 49 166 1.ASLANAĞZI K   4yae Lion Heart Captains Girl  59 +1 M.Kaya Ahmet Göçmen  1 2296351727 51727  97 97 14 17  
İ 99 257 2.ZU HAT     5yde Kaneko* Mitraillette  57 -2 Ö.Yildirim Baran Cemiloğlu TS 6 4388412224 12224  109 109 14 18  
İ 56 203 3.DUKE OF KENT     5yae Victory Gallop Kontessina*  53 -6 O.Gökçe Ap. Tuğrul Mutlu  5 2268525145 25145  102 102 14 18  
İ 6 103 4.CİVANHAN K   6yae Sabirli* Nuryeşim  55 +3 A.Aslan Hüseyin Can Cenük TS 8 7413824900 94400  78 78 7 13  
İ 10 137 5.EL CONQUERADORG    7yae Okawango Adhaaba  55 -2 F.Yüksel Murat Kadaifçioğlu  3 4776148680 48680  107 107 21 20  
İ 56 186 6.LEMNOS K   4yde Regal Ransom* Lite Fantastic  54   S.Boyraz Turhan Çakar TS 7 1611231354 31354  101 101 17 17  
İ 10 149 7.LİRA LİRAG D  4yde Luxor* Anka Kuşu*  54 -4,5 B.Averbak Yusuf Atli  4 3413864283 64283  76 76 10 14  
İ 4 114 8.LULIN TAILED STAR K   4yde Unaccounted For Buğselen*  54   M.Hamedi Saadet Diblen  2     0 0   20  
 İkili, Siralı ikili, Sıralı üçlü bahis  
 

 

Hakkında admin