Anasayfa » Genel » istanbul at yaris tahminleri
istanbul at yaris tahminleri
istanbul at yaris tahminleri TAHMINCİ:ALİCAN YILDIRIM 1:AYAK: Bu hafta idman pistinde pul] pı­rıl görüntüsüyle dikkat çeken GÜNÇAL­DI favorim. Uygun grubu bulan ALMA­ZIK ve formda HOPA BEYI rakipleri olup ACI KAHVE'den sürpriz gelebilir.

istanbul at yaris tahminleri

istanbul at yaris tahminleri

TAHMINCİ:ALİCAN YILDIRIM

1:AYAK: Bu hafta idman pistinde pul] pı­rıl görüntüsüyle dikkat çeken GÜNÇAL­DI favorim. Uygun grubu bulan ALMA­ZIK ve formda HOPA BEYI rakipleri olup ACI KAHVE’den sürpriz gelebilir.

2:AYAK: Her yarısını bir öncekinden ba­şanlı koşan DEDEÇAM en şanslı isimdir. MALKOÇOĞLU artan fomıuyla rakibi o­lup ULUÇ1NAR diğer şanslı isimdir.

3AYAK: Bu yanşa iyi hazırlanan grubun kaliteli safkam HERE TO FLYI günün bank* ismi olarak öneriyorum.

4:AYAK: Devam ettirdiği güzel fomıuyla MOTHER OF DRAGONS ve yarış galcbu iyi olan DIAMOND FLAME öncelikli i­simlerdir. MOMENTERO bu saBcanlann rakibi olup IPEICKIZ ile LADY BEAUTY sümlizde değerlendirilmeliler.

5:AYAK: Yarış galobunda iyi durumla geldiğini gösteren VELİ CAN KEZI favo­rim. DERIN SULTAN ve TUMBULZELE bu salkanın ralcipleridir.

6.AYAK: Son yanşuu ölçü ahnadığım BORTEÇİNE en şansh isimdir. İyi duruma gelen BEAUGAZON rakibi olup BLACK WASP, ALLSHANTI ve REDENTOR diğer şans verdiğim isimlerdir.

ALTİLİ GANYAN TAHMİNİM

2          2          3          3          8          5

4          6                       4          4          9

6          8                       6          2          4

3                                   2-5                3-6

 

1:AYAK: Yetiştiricisi olduğum GUNÇAL­DIcian başmılı bir yanş bekliyomm. Artan fomıuyla HOPA BEYI ile DwİRE Talepleri olup TRUVAPRENSi ALiNAzIK ıle KAZA­ZEDE daha saara şans verdiğim isimlerdir.

2:AYAK: Her geçen gün fonnunda ilerle­meler kaydeden DEDEÇAM en şanslı saficandır. ULUÇLNAR ile MALKOÇOĞLU rakipleri olacaktır.

3.AYAK: Son yarışı etkili olan ve hazır­lıklannda beğenilen HERE TO FLY ka­zanmaya en yakın salkandu. Başarılı iki yarış koşan GREY CLOUD rakibi olup bir süredir koşmasa da NAÇAL ihmal edil­memesi gereken isimdir.

4:AYAK: Arka arkaya kazanan MOTHER OF DRAGONS, bu yanşa iyi hazırlanan LADY BEAUTY, artan fonnuyla DIA­MOND FLAME ile MOMENTERO eşit şanslı görünen safkanlardu.

5.AYAK: ikinciliği etkili olan VELİ CAN KIZI iyi dunımuyla benim BANKOMDUR

6:AYAK:BLACK WASP, VICTORY SUN, REDENTOR. GOLDINIADIS, söayEçixe. ALISILaNTI ile CRAZY ISLAND sıra­sıyla şans verdiğim salkanlardu.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

2           2          3          3          6          4

6           8          2          5                    7-6

8.7         6          4          4                  10-5

4-9                                  6                    3-1

Hakkında admin