Anasayfa » ALTILI TAHMİNLER » izmir altılı tahmınleri

izmir altılı tahmınleri

izmir at yarış tahminleri

Merhaba her gün siz değerli atyarış severlerıne bazı ilerde kurulan at yarışlarda bahısler yapılmaktadır.Bu yarışların uzerinde altılı ganyan oyunları sunularak atyarış severlerın bu altılı ganyanlarda oyun oynamakta olup bızlerde altılı tahmınlerı ile değerli atyarış oyuncularına yardım amacla butür altılı tahmınleri vererek onların yakalamasında katkıda bulunmaktayız.

Bu gün izmir ilimizde kurulan atyarışlarında altılı tahmınlerimiz şöyle olacaktır.Şimdiden bol şanslar ve kazanclar dilerız.

izmir altılı tahminleri

1:AYAK: 4 ) ilk şanslı isimlerden bıtanesı olarak sızlere ilk atım olarak önerıyorum.

Rakipler ise şöyle siralanmaktadır.(5.7.10.2.6 )olması olanağı olabılır.

2:AYAK:Yine ilk şanslı at olarak sızlere ( 10 )

Rakip arayanlara (5.2.3.8 ) önerıyorum.

3:AYAK:Bizim calışmalarımızda hic rakip bulamıyoruz sizlere banko olarak önerıyoruz. (1) KINOWA uzman binicisi H.karataş ile gecilmemesı gerekmektedır.

4:AYAK:Yine Altılının Dördüncü ayağında rakip bulamadığımız ( 1 ) UTKUNBABA sizlere tek atmasını önerıyoruz.Bu koşuyla H.Karataş ikide iki yapacağına ınamnıyopruz.

5:AYAK:Altılının beşinci ayağında (3) Nolu RED EYE binicisi GÖKHAN ile birinciliği kımseye vermeyıp yarışı kazanacaktır.

6:AYAK:Altılının son ayağında ilk şans verdığım vede tek olacak kadar güvendığım (3) HAPPY WORLD ikinci bınışı ile Ö.ÖZTÜRK Bu yarışı kazanması cok ön pılanda gözüküyor.Rakip ise (2.1.8.9 ) olabilmektedır.

  • izmir altılı tahmin şablonu
  • 1:AYAK:4….5.7.10.2.6
  • 2:AYAK:10….5.2.3.8
  • 3:AYAK:1 BANKOM
  • 4:AYAK:1 BANKOM
  • 5:AYAK:3 BANKOM
  • 6:AYAK:3….2.1.8.9
  • NOT:Devamlı cok at yazdığım yerlerden yatmaktayım bilginiz olsun.BOLŞANSLAR

 

izmir at yarış tahminleri Merhaba her gün siz değerli atyarış severlerıne bazı ilerde kurulan at yarışlarda bahısler yapılmaktadır.Bu yarışların uzerinde altılı ganyan oyunları sunularak atyarış severlerın bu altılı ganyanlarda oyun oynamakta olup bızlerde altılı tahmınlerı ile değerli atyarış oyuncularına yardım amacla butür altılı tahmınleri vererek onların yakalamasında katkıda bulunmaktayız. Bu gün izmir ilimizde kurulan atyarışlarında altılı tahmınlerimiz şöyle olacaktır.Şimdiden bol şanslar ve kazanclar dilerız. izmir altılı tahminleri 1:AYAK: 4 ) ilk şanslı isimlerden bıtanesı olarak sızlere ilk atım olarak önerıyorum. Rakipler ise şöyle siralanmaktadır.(5.7.10.2.6 )olması olanağı olabılır. 2:AYAK:Yine ilk şanslı at olarak sızlere ( 10 ) Rakip arayanlara (5.2.3.8 )…

Review Overview

User Rating: 3.05 ( 2 votes)
0

Hakkında admin