Anasayfa » ATYARIŞ PROGRAMI » İZMİR At Yarışları programı
İZMİR At Yarışları programı

İZMİR At Yarışları programı

İZMİR At Yarışları programı

TARİH:26.03.2017

İzmir Şirinyer Hipodromu

Çim Pist: YUMUŞAK(3)

Kum Pist: NORMAL

1.Koşu   Saat: 15:30 Şartli  4 /Y-2 4 YAŞLI ARAPLAR 29.000 TL 1900 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   65 137  1.SULTANBATUR G D 4yae  61 +7 ADEM ŞEN Ap. 10 TS 2552521445 21445   28,0 Ç
   96 156  2.VASEEM G  4yae  61 +11 B.KOÇOĞULLARI Ap. 3 3344232652 32652   26,9 R
   6 95  3.KAZAZEDE G D 4yae  60 +10 Y.BAYIR Ap. 9 7934133160 33160   31,2 Ç
   2 88  4.HIZLI VE ÖFKELİ G D 4yae  58 +3 MUH.OK Ap. 4 6235180409 80409   27,4 R
   34 127  5.KRONOS G  4yke  58 +1 O.YILDIZ Ap. 5 4760355352 55352   28,5 Ç
   16 150  6.LİDEREFE   4yae  58 +5,5 V.YÜCEL Ap. 6 6090182790 12790   28,6 Ç
   12 110  7.LADY HATUN   4yad  56 +6 R.CAN KAYA Ap. 2 2423155747 55747   27,3 Ç
   3 120  8.LİDERBATUR G D 4yad  56 -1 O.Ş.İRTİŞ Ap. 1 8262453565 53565   30,4 R
   3 78  9.SERİNGEL G D 4ydd  55 -3 E.ARDIÇ Ap. 7 —1990007 —07   28,6 Ç
   33 143  10.GAYEMSU GKD 4ykd  54 -2 M.BEDİR SAKALLILAR Ap. 8 1330354743 54743   27,9 R
GÜNÜN GANYANI Altılı ganyan bu koşudan başlar

 

2.Koşu   Saat: 16:00 Handikap  17 /DHÖW 5 ve YUKARI ARAPLAR 44.500 TL 2100 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   67 161  1.KIZILHAN G  5yae  58 +4 M.BEDİR SAKALLILAR Ap. 7 TS 1310382113 82113   28,3 R
   19 103  2.MUHRİP G  8yke  58 +3 ADEM ŞEN Ap. 8 TS 9122524337 24337   26,5 Ç
   7 133  3.ZORLUAT G D 7yae  55,5 -2 M.P.DEMİR Ap. 3 2321347345 47345   27,3 R
   51 164  4.KARAMÜRSEL G D 7yke  60 +3 B.KURDU 6 7454126545 26545   27,8 Ç
   81 237  5.KEREMCAN G D 5yke  59,5 +0,5 Ö.YILDIRIM 4 6788962711 62711   28,4 R
   6 129  6.AŞKARBEY G D 6yke  56 -2 F.AVCI 9 TS 2453544425 44425   26,8 R
   11 126  7.HORASANGÜNEŞİ GKD 5yae  54 -3,5 A.OLUK 2 2733162336 62336   26,6 Ç
   1 112  8.BOZDAĞ EFESİ G D 5yke  53,5 D.PALAUR 1 4939564457 64457   27,7 R
   27 157  9.ESRAR DEDE G D 5yke  51 -4 O.YILDIZ 5 1236123542 23542   27,2 Ç
 Beşli ganyan, İkili, Siralı ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte

 

3.Koşu   Saat: 16:30 Kisa Vadeli  8 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 62.500 TL SADIK GİZ 1600 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
12   70 232  1.RÜZGAR ETO  D 7yae  61 +1 Ö.YILDIRIM 1 5545221113 21113   25,6 R
28   20 195  2.RIGHT OR WRONG  K  6yae  60 +1 F.YÜKSEL 4 8777452121 52121   23,7 R
16   35 189  3.TAHİRİ GK  6yde  60 +1 M.ÇİÇEK 5 TS 3116341151 41151   25,3 R
14   52 208  4.YALPAGAN   5yde  60 +1 K.TOKAÇOĞLU 3 1354962633 62633   23,9 R
10   82 257  5.İLKAAN GK  4yae  59 +1 M.KAYA 2 3263181411 81411   23,8 R
4   7 237  6.DOMBRA  K  4yde  58 B.KURDU 7 TS 6146112434 12434   23,8 R
26   4 199  7.MY ROYAL SUN  KD 4yae  58 M.GÖNÜLTAŞ 6 TS 0581692274 92274   23,0 Ç
 Dörtlü ganyan, İkili, Siralı ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte

 

4.Koşu   Saat: 17:00 Handikap  15 3 YAŞLI İNGİLİZLER 29.000 TL 1400 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
22   84 135  1.KARA OĞLUM   3yde  55 -2,5 H.GÜN Ap. 3 -536311425 11425   25,0 Ç
18   40 136  2.CAFERAĞA GK  3yde  56,5 +1 Ü.ÖZCAN 6 TS 7559623241 23241   24,3 R
8   95 212  3.BAYDÖKER   3yde  55 -3 M.KAYA 5 —–43321 -3321   24,6 R
22   41 155  4.WEST GROVE GK  3yde  50,5 -3,5 O.YILDIZ Ap. 1 1030533323 33323   25,9 R
16   2 99  5.BİNGÖLLÜM G  3yde  51 -4 H.ŞİMŞEK 2 7835217664 17664   24,2 R
24   8 92  6.GRIFFON (TUR)   3yde  50 -8 D.PALAUR 4 —4704475 74475   24,0 HÇ
 Üçlü ganyan, Siralı ikili, Çifte

 

5.Koşu   Saat: 17:30 Açik  Gr 3 3 YAŞLI İNGİLİZLER 110.000 TL F.L.KARAOSMANOĞLU 1700 Çim
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Çim 400m G. S
18   0 111  1.ATEŞİN RÜZGARI GKD 3yde  58 T.YILDIZ 15 ——4435 —-4   24,0 R
4   8 104  2.BABADOĞAN   3yde  58 +8 S.ÖZEN 5 4377316452 –377   23,5 HÇ
10   2 141  3.BARBARIAN (TUR)   3yde  58 +1 D.PALAUR 11 –62817325 61732   24,4 R
6   5 133  4.FERHATHAN GKD 3yae  58 +3 DENİZ YILDIZ 16 TS 4143641242 —-4   26,2 R
18   45 236  5.KARADAMAR GK  3yde  58 +2 B.KURDU 3 —1322211 —12   25,4 R
20   55 170  6.MY BABOŞ   3yde  58 +6 M.KAYA 4 –52333512 –233   24,0 HÇ
18   6 113  7.NAMTAR  D 3yde  58 +5 K.TOKAÇOĞLU 13 –54079715 —54   24,4 R
6   0 111  8.RAMAZAN EFENDİ GK  3yde  58 +4 A.KÜRÜNDÜK 14 1236414708 64147   24,0 Ç
28   1 120  9.ROYAL CAPUCINO G D 3yae  58 +6,5 A.OLUK 10 6180435496 —-1   23,7 Ç
10   0 117  10.TATARINOĞLU G  3yde  58 +4 A.ASLAN 7 7368653224 —–   26,0 R
22   2 80  11.THREE FIRE  D 3yde  58 +4 F.AVCI 17 TS 5115628855 15628   23,9 R
12   60 237  12.UTKUNBABA   3yde  58 -2 M.ÇİÇEK 2 4253322311 –625   24,4 R
18   7 139  13.ZARTAR GK  3yae  58 İLKER SOYAD 1 ——3451 —–   23,0 R
12   4 176  14.BADEGÜL  K  3yad  56 M.GÖNÜLTAŞ 9 —1531214 —–   23,5 Ç
14   72 286  15.PRECIOUS JEWEL   3yad  56 +1 Ö.YILDIRIM 6 1132313212 13213   25,0 R
20   0 151  16.SON VURGUN   3ydd  56 -1 O.YILDIZ 12 —4721024 —21   24,5 R
24   3 171  17.TRIPLE CROWN   3ydd  56 +1 F.YÜKSEL 8 –11141735 —11   24,8 R
 İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Çifte, Plase

 

6.Koşu   Saat: 18:00 Kisa Vadeli  7 /D 4 ve YUKARI ARAPLAR 51.000 TL KIZLARAĞASI 1900 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   42 125  1.DOLUDİZGİN  D 8ykd  58,5 -1,5 DENİZ YILDIZ 5 7032132561 32561   26,7 Ç
   93 207  2.MARİSSA GKD 5yad  58,5 +2,5 Ö.YILDIRIM 2 5611011552 11552   27,3 R
   85 195  3.MY SULTAN   5yad  58,5 -3,5 M.KAYA 6 8003612921 12921   27,5 R
   39 140  4.RENGÜL   6ykd  58,5 +2,5 B.KURDU 3 0763441523 41523   29,7 R
   4 104  5.GÜNEBAKIŞ   8ykd  56,5 +1 O.YILDIZ 1 0005760217 60217   28,2 R
   7 198  6.KURALSIZ G D 4ykd  56 +6 M.ÇİÇEK 4 7521821222 21222   26,4 Ç
 Siralı ikili

Hakkında admin