altilitahminleri | at yarisi tahminler, at yarisi sonuclari, tjk, altili tuyolari
Anasayfa » ATYARIŞ PROGRAMI » İZMİR At Yarışları programı
İZMİR At Yarışları programı

İZMİR At Yarışları programı

İZMİR At Yarışları programı

TARİH:30.03.2017

İzmir Şirinyer Hipodromu

Çim Pist: YUMUŞAK(3)

Kum Pist: NORMAL

 

1.Koşu   Saat: 15:30 Şartli  4 /Y-1 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 29.000 TL 1900 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
8   73 138  1.CHASTE GK  5yad  60 +1 M.BEDİR SAKALLILAR Ap. 4 TS 0119862717 82717   25,5 R
26   60 125  2.CİMİNLİ G D 5ydd  60 +6 Y.BAYIR Ap. 6 TS 5316034428 34428   24,2 R
24   18 107  3.BORNEO  D 4ydd  58 +8 Ü.ÖZCAN Ap. 3 3427774444 74444   26,0 R
12   24 88  4.PRINCESS ADA  D 7yad  57 -1 C.GÖKÇE Ap. 2 0045575637 75637   25,8 R
16   14 120  5.AKOYA PEARL  KD IRE 4ydd  55 +4,5 E.ARDIÇ Ap. 5 TS 7739229540 29540   25,4 R
28   101 188  6.GOLDEN OK  K  4ykd  54 +2,5 D.AYDOĞAN Ap. 1 5510608322 60322   24,3 R
 Altılı ganyan bu koşudan başlar
2.Koşu   Saat: 16:00 Maiden 3 YAŞLI İNGİLİZLER 27.000 TL 1900 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
10   35 106  1.AMANVERMEZ GKD 3yde  58 İLKER SOYAD 11 TS ——-072 –072   25,4 R
12   1 86  2.BERKİ HATIF GK  3yde  58 DENİZ YILDIZ 10 TS —8025488 -0488   24,2 R
20   95 184  3.BEY FIRAT GK  3yae  58 M.KAYA 9 ——-223 –223   24,4 R
10   1 63  4.BIG LOVE G D 3yae  53 -5 C.GÖKÇE Ap. 7 -360057897 57897   25,0 Ç
10   6 39  5.BUBEYLER BEYİ  D 3yae  53 -5 AL.OLUK Ap. 2 —–90890 90890   25,2 Ç
12   0 65  6.HIZLI DEMİR GK  3yae  58 +5 F.AVCI 3 ———0 —-0   27,9 Ç
10   40 84  7.ISTANBUL HOUSE   3yae  54 -1 O.YILDIZ Ap. 1 -948588534 88534   25,9 Ç
16   7 98  8.MIYAMOTO GKD 3yde  54 -4 ADEM ŞEN Ap. 4 ——–38 —38   26,2 Ç
20   2 51  9.PİLGRİM   3yde  58 T.BAĞCI 5 ———8 —-8   26,9 Ç
14   77 187  10.POWER OF VICTORY   3yae  58 Ö.YILDIRIM 6 ——–23 —23   25,7 R
16   24 101  11.WISH ME LUCK GKD 3yke  53 -5 D.AYDOĞAN Ap. 12 TS —-934994 34994   24,2 R
14   2 69  12.DEREKIZI  D 3ydd  51 -7 MUH.OK Ap. 8 -494049367 49367   25,6 R
GÜNÜN GANYANI– Beşli ganyan, İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte, Plase
3.Koşu   Saat: 16:30 Şartli  3 /D 3 YAŞLI İNGİLİZLER 23.000 TL 1400 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
10   91 144  1.WEMBLEY FIRTINASI  K  3ydd  58 +2 Ö.YILDIRIM 3 3344337371 37371   25,8 R
4   91 168  2.OKYANUS SİSİ GK  3ydd  54 B.KOÇOĞULLARI Ap. 4 ——–41 —41   24,5 R
8   10 78  3.YAĞMURUM  D 3yad  53 -2 Y.BAYIR Ap. 2 3754418364 18364   25,6 Ç
6   15 123  4.PART OF ME G  3yad  51 -2 O.YILDIZ Ap. 1 5842359533 59533   24,8 R
14   10 98  5.PLEIN CIEL   3ydd  55 +4,5 S.YILDIRIM 5 TS ——7155 -7155   25,8 HÇ
12   14 82  6.SOUND OF THE WIND G D 3ykd  55 +5 A.ALPAGUT 7 TS 0084343357 43357   24,0 Ç
10   59 113  7.TORUNUM MİRA GKD 3yad  55 +3,5 DENİZ YILDIZ 6 TS 7512875244 75244   24,0 Ç
1-4 Eküridir-Dörtlü ganyan, İkili, Siralı ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte
4.Koşu   Saat: 17:00 Handikap  16 /DHÖW 4 YAŞLI ARAPLAR 38.500 TL 1600 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   75 186  1.HARZEMŞAHLI G D 4yke  56 -2 ADEM ŞEN Ap. 6 3655534133 34133   27,7 R
   68 158  2.OĞLUM EMİR GK  4yae  56 +2 O.YILDIZ Ap. 3 1421436242 36242   28,0 R
   67 146  3.VANLIMAHO G D 4yke  54,5 +3,5 M.ÇİÇEK 4 8844211232 11232   28,4 R
   76 133  4.PİLEVNELİ GK  4yae  53,5 +3,5 D.PALAUR 1 5063186131 86131   29,9 Ç
   0 66  5.REMZİ AĞA GKD 4yke  50 -6 M.KAYİŞ Ap. 5 6965841000 41000   29,8 Ç
   4 93  6.GÜRSOY GKD 4yae  50 A.KÜRÜNDÜK 2 5391090008 90008   29,0 Ç
3-5 Eküridir – Üçlü ganyan, Siralı ikili, Çifte

 

5.Koşu   Saat: 17:30 Şartli  3 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 23.000 TL 1200 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
28   91 173  1.CORITIBA  D 7yde  59 +3 A.OLUK 5 1213889123 89123   25,3 R
6   14 148  2.ADONİSİM  D 5yae  52 -4 O.YILDIZ Ap. 13 TS 6019463773 63773   25,4 R
30   20 99  3.AIRTOUCH  D 8yde  56 H.ŞİMŞEK 8 4717806042 06042   25,4 Ç
18   50 163  4.BLACK SUN  D 5yde  56 M.ÇİÇEK 11 TS 0919342445 42445   25,5 HÇ
16   6 119  5.İZMİRŞAHI G D 5yde  56 +3 DENİZ YILDIZ 10 5105636087 36087   26,0 Ç
24   5 116  6.MY GOLD  D 6yae  56 -4 O.ÖZTÜRK 2 6212128850 12850   28,3 R
18   8 118  7.YEŞEY GK  7yde  56 +0,5 CEM ŞEN 9 1343315254 15254   25,0 Ç
18   6 88  8.HANSHI G D 4yde  55 +5 M.SAV 4 6051054666 51066   25,3 Ç
8   0 89  9.HANTAYWEE G  4yde  55 B.KOÇOĞULLARI Ap. 1 7664420800 00800   26,3 Ç
16   0 75  10.SIDESTAR   4ydd  50 -4 U.İRTİŞ Ap. 7 —–00000 —00   26,6 Ç
10   0 52  11.TELATHAN  D 4yde  50 -5 M.YEŞİLYAYLA Ap. 3 0900000009 00009   26,3 Ç
20   90 247  12.VICTORY RHYTHM (TUR)  K  4yde  55 Ö.YILDIRIM 12 TS 1112852144 52144   24,2 R
26   0 72  13.KING HANRY GK  5yde  56 +6 Ü.ÖZCAN Ap. 6 ——0990 -0990   25,8 HÇ
 İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Çifte, Plase
6.Koşu   Saat: 18:00 Açik  Gr 3 /DHÖ 4 ve YUKARI ARAPLAR 110.000 TL ÇAKABEY 1400 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   113 466  1.CANKARDEŞLER GK  6yae  59 S.KAYA 2 1124332111 13111   28,5 R
   54 217  2.ŞAHPAZLI G D 9yke  59 DENİZ YILDIZ 3 4311544331 44331   26,0 R
   10 130  3.TRAKYA ATEŞİ G D 7yde  59 -1 F.YÜKSEL 5 TS 3984185165 95165   27,0 HR
   26 195  4.YALNIZEFE G  8yke  59 GÖKHAN GÖKÇE 4 TS 4764466866 66866   27,2 R
   87 368  5.YILMABAŞAR G  6yke  59 -1 H.KARATAŞ 1 5112111113 11113   27,3 R
 Siralı ikili

Altılı tahmin programı, altılı programı, yarış programı, atyarış programı, altılı ganyan programı, at yarış programı

Hakkında admin