Anasayfa » ATYARIŞ PROGRAMI » şanlıurfa altılı programı
şanlıurfa altılı programı

şanlıurfa altılı programı

ŞANLIURFA At Yarışları programı

TARİH:30.03.2017

Çim Pist: YUMUŞAK(3)

Kum Pist: NORMAL

1.Koşu   Saat: 19:00 Şartli  4 /Y-1 5 ve YUKARI ARAPLAR 20.500 TL 1800 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   182  1.ALTINSİMA G  5yae  59 +4 MAHSUN TURAN Ap. 2 7773562333 62333   28,7 HÇ
   124  2.ŞUBATHAN G  8yke  59 +4 D.KORKMAZ Ap. 11 TS 3236373282 73282   29,6 R
   92  3.BÜNYAN G  7ykd  57 -1 M.K.KUMBASAR Ap. 1 1223571954 71954   28,5 R
   144  4.ŞEVALABLA   6yad  57 -1,5 E.AKKILIÇ Ap. 7 6158308121 08121   28,0 R
   112  5.AKOĞUZ G  11yke  56 -1 M.CANPOLAT Ap. 10 TS 3274881392 81392   33,0 ÇR
   125  6.DALLICALI G D 6yke  56 -1 Ö.ORDU Ap. 9 TS 4153656416 56416   28,4 R
   110  7.HÜRDAĞ G  7yae  56 Ş.KAPUCU Ap. 5 7988317022 17022   28,3 Ç
   90  8.MAGMA G  9yke  56 M.B.ÇAKMAK Ap. 6 4560079680 49680   27,0 HÇ
   138  9.OZİBEY G D 6yae  56 -4 H.ŞANLI Ap. 4 2020221480 21480   31,2 R
   77  10.SAVAŞER G D 11yae  56 +0,5 SERVET CEYLAN Ap. 3 8547959785 59785   30,9 R
   101  11.ŞAHDEMİR   11yke  56 -1,5 M.MENDİRME Ap. 8 TS 2713456832 56832   28,7 Ç
GÜNÜN GANYANI– Altılı ganyan bu koşudan başlar

 

2.Koşu   Saat: 19:30 Maiden  Dişi /DHÖW 4 YAŞLI ARAPLAR 21.000 TL 1300 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   67  1.ALTINŞAH G  4yad  58 R.DOĞAN 9 –88087589 87589   30,8 Ç
   115  2.AYANFER GK  4ykd  58 +7 F.YARDIMCI 14 TS ——–36 —36   30,6 HÇ
   64  3.AYFER GELİN GK  4ydd  58 +8 UFUK AKAY 2 —–60099 —-9   29,0 HÇ
   63  4.BAHANUR G  4yad  58 SAMİ KAPLAN 1 —-966405 66405   29,9 Ç
   103  5.BEZİRGAN KIZI G  4yad  54 R.YILDIRIM Ap. 4 7365538872 38872   29,3 Ç
   92  6.BÜŞRAHATUN GK  4yad  58 M.DOĞAN 11 TS 4226588570 88570   29,8 Ç
   69  7.DOĞANBESTE G  4ykd  53 M.B.ÇAKMAK Ap. 5 —4740097 -0097   29,0 HÇ
   91  8.ERŞENKIZI  K  4yad  53 -1 F.FELHAN Ap. 6 0060342790 42790   29,2 R
   91  9.GÜNEŞGÜZELİ   4yad  58 M.A.AKTÜRK 12 TS 0485455030 55030   30,0 R
   116  10.LEYDİSAĞNAK   4ykd  58 H.POLAT 13 TS –60959272 59272   29,7 R
   81  11.OVA ÇİÇEĞİ GKD 4ykd  53 -3 E.AKKILIÇ Ap. 15 TS —-600547 –047   31,0 HÇ
   100  12.PERİSU  D 4ykd  58 +2 AHMET TAŞ 10 5659567240 67240   29,6 HÇ
   108  13.RAKİP G  4yad  54 +1 M.F.ASLAN Ap. 16 TS 5024634545 34545   28,0 Ç
   97  14.STRES TOPU   4ykd  53 +1 M.E.DOĞAN Ap. 3 0696822330 62330   30,5 ÇR
   75  15.YAĞMUR YÜREKLİM   4yad  54 -4 MAHSUN TURAN Ap. 7 —–08058 -8058   31,9 HÇ
   64  16.YARKENT   4ykd  53 -3 T.YILMAZ Ap. 8 ——–90 —90   29,0 R
(3-9),(4-5) Eküridir-Beşli ganyan, İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Çifte, Plase

 

3.Koşu   Saat: 20:00 Handikap  16 4 ve YUKARI İNGİLİZLER 27.500 TL 1400 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
12   124  1.DELİ İMPARATOR G  4yde  59 +1 M.F.ASLAN Ap. 9 TS 4800595180 95180   24,9 HÇ
10   150  2.DELİ NUSRET   4yde  58 +3 MAHSUN TURAN Ap. 16 TS 3221122403 22403   29,4 ÇR
18   100  3.TOMS TO TOMS G D 5yde  61,5 +5,5 M.ÜNLÜ 8 1573046050 46050   25,7 Ç
24   128  4.VICTORY STAR  K  5yde  56,5 -4 İ.KATI Ap. 3 5225586166 86166   26,6 R
18   168  5.CAPITANE  D 4yde  54 -1,5 R.YILDIRIM Ap. 11 TS 3381825121 25121   27,8 ÇR
30   98  6.ESENPOYRAZ  D 6yde  53,5 -4,5 Ö.ORDU Ap. 1 2376036548 36548   26,9 Ç
16   119  7.SAN MARINO   4ydd  57 -1,5 N.ALTIN 2 2873963790 63790   26,5 R
18   90  8.NIKOLAYEV GK  6yde  57,5 -0,5 UFUK AKAY 14 TS 8200590500 90500   24,0 HÇ
24   68  9.HULİN GK  8yad  56,5 +0,5 E.KILIK 6 5894918007 18007   25,0 HÇ
18   89  10.CASH OUT   5yde  53,5 -0,5 SAMİ KAPLAN 7 0259409560 09560   25,0 HÇ
12   82  11.CITYS PRIDE   6yde  53,5 -2,5 KEMAL KURT 4 1339806008 06008   27,0 ÇR
10   79  12.MARUF BEY  D 7yde  53,5 +3,5 M.AVŞAR 15 TS 4267849806 49806   26,7 ÇR
16   106  13.OTANTİK GK  5yke  45 -8,5 T.YILMAZ Ap. 5 7003122330 22330   25,6 R
10   113  14.ZEITGEIST G D FR 9yde  51 -5 H.DEMİRTAŞ 13 TS 0097784741 84741   26,7 R
24   85  15.BAYRAMOGLU G D 6yae  47 +2 M.E.DOĞAN Ap. 10 TS 1825233470 33470   26,0 R
10   121  16.ÇAKABEY   4yae  50 -4 H.PARILDAR 12 TS 4224447422 47422   25,7 HÇ
 Dörtlü ganyan, İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Çifte, Plase

 

4.Koşu   Saat: 20:30 Açik  A 3 /DHÖ 4 ve YUKARI ARAPLAR 72.000 TL Ş.URFANIN KURTULUŞU 1200 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   138  1.BABA İHSAN GK  5yke  59 -2 V.KIZMAZ 6 4424075018 75018   28,0 R
   252  2.BİLDENHAN G  5yke  59 -1 F.YARDIMCI 4 9503712251 12251   29,9 ÇR
   164  3.EMBİR HAN G  8yke  59 +3 K.TOKAÇOĞLU 5 1629111411 11411   30,3 R
   133  4.GÜVENBAKAN   7yke  59 +4 N.ALTIN 1 0664454948 54948   28,9 HÇ
   147  5.PEKKURT G D 9yae  59 AHMET TAŞ 2 5511232226 32226   27,6 HÇ
   232  6.SEZAR G  8yae  59 +3 M.AKYAVUZ 7 TS 8338953561 53561   29,3 ÇR
   255  7.TAŞÇI PEHLİVAN G  5yde  59 MÜS.ÇELİK 3 3130922143 22143   27,6 Ç
   182  8.TEK ZULUT G D 7yae  59 -1 KEMAL KURT 9 TS 3190151112 51112   31,4 R
   143  9.YEŞİLTAŞ  D 5yae  59 R.DOĞAN 8 TS 0207451417 51417   29,5 HÇ
 Üçlü ganyan, İkili, Siralı ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte

 

5.Koşu   Saat: 21:00 Şartli  3 3 YAŞLI İNGİLİZLER 16.000 TL 1800 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
10   115  1.VOLKANIMSIN GKD 3yde  58 -1 M.TURAN 11 TS 5334572434 72434   29,0 ÇR
36   107  2.AMIGDALA  D 3ydd  56 M.A.AKTÜRK 9 TS 8866656118 56118   24,7 HÇ
20   101  3.BİRCAN GÜLÜ G  3ydd  56 H.POLAT 4 4264538105 38105   25,8 R
8   77  4.CREOLE SWING G D 3yde  56 +6 M.DOĞAN 6 7449770517 70517   25,6 HÇ
10   115  5.HARZEMŞAH   3yde  54 +4 R.YILDIRIM Ap. 8 TS 3433378139 78139   25,6 Ç
18   139  6.KARA ATEŞ   3ydd  56 -2 N.ALTIN 5 4327234232 34232   25,9 Ç
10   137  7.MITROVICA   3ydd  56 V.KIZMAZ 7 TS –46735421 35421   26,0 R
20   96  8.NEVER BLACK  D 3yde  56 -2 UFUK AKAY 1 —7806461 06461   30,0 ÇR
18   114  9.PASPARTU   3ydd  56 +2 F.YARDIMCI 2 1249054195 94195   24,5 HÇ
24   55  10.BABABİRDAL   3yde  55 -3 H.DEMİRTAŞ 10 TS ——-009 –009   26,0 R
16   108  11.GÜLŞİLAN   3ydd  53 -3 M.AVŞAR 3 6222739546 39546   24,7 R
 İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Sıralı üçlü bahis, Çifte, Plase

 

6.Koşu   Saat: 21:30 Handikap  14 /DHÖW 4 ve YUKARI ARAPLAR 16.000 TL 1200 Kum
Dozaj Bülten Puan    At İsmi   Kilo + – Jokey St Son 10 yarışı 5 Kum 400m G. S
   94  1.BABA SÖNMEZ G  6yae  59 R.YILDIRIM Ap. 15 TS 1262857586 57586   30,3 R
   99  2.GOBAK OĞLUYAM  D 7yke  61,5 +2,5 N.ALTIN 12 TS 2703916825 16825   28,3 R
   80  3.MÜCBİR G  4yae  54,5 +3 E.AKKILIÇ Ap. 4 3515204457 –350   29,7 HÇ
   141  4.TEKFORDUNGÜLÜ G  5ykd  61 +1,5 F.YARDIMCI 13 TS 5254442541 42541   33,0 R
   156  5.YALNIZKARTAL   4yae  55,5 +1 İ.KATI Ap. 3 4213336501 36501   27,0 Ç
   111  6.MIZARBEYİ GK  4yke  58 +4 M.AVŞAR 11 TS 1380997472 97472   30,4 ÇR
   115  7.TURNA ŞAHİNİ GK  5yde  58,5 +3,5 UFUK AKAY 2 5233116693 16693   28,8 Ç
   99  8.DİYARIN OĞLU GK  6yde  55,5 +3,5 H.DEMİRTAŞ 10 0750070115 70115   28,5 HÇ
   93  9.HOZANBEY   4yae  53,5 -2,5 M.TURAN 16 TS 8175510066 10066   29,5 Ç
   89  10.BERCAKIZI G  5yad  51 -1 KEMAL KURT 1 5243100006 00006   28,7 Ç
   130  11.EZHATIM HATIM GK  5ykd  45 T.YILMAZ Ap. 5 1020887382 88382   26,8 Ç
   83  12.AYAKOŞAN   6yad  50 H.ŞANLI Ap. 14 TS 0090890505 09095   27,2 R
   73  13.PRENSES DUNYAA G  5ykd  50 M.B.ÇAKMAK Ap. 8 2700808607 08607   29,0 R
   58  14.KİBARYA KIZI   7yad  50 F.FELHAN Ap. 7 0035478640 78640   28,6 R
   47  15.TURNAM G  5ykd  45 S.SERİN Ap. 6 0086300000 00000   29,3 R
   103  16.DAMPERCİDAVUT G  4yae  55,5 -1 E.KILIK 9 1007511607 11607   29,9 Ç
(4-5-16),(6-12) İkili, Siralı ikili, Plase ikili, Tabela bahis, Plase

şanlıurfa altılı programı, Altılı tahmin programı, altılı programı, yarış programı, atyarış programı, altılı ganyan programı, at yarış programı

Hakkında admin